Sledujte novinky na FB

O nás

Restaurace Lavande – harmonie zdraví a chuti pro labužníky, celiaky i vegetariány

Milí hosté,

když jsme pro vás otevíraly restauraci Lavande na Janáčkově nábřeží, na krásném místě u Vltavy, chtěly jsme vám přinést kousek domácí kuchyně i domácí atmosféry. Doma jsme nikdy nepotřebovaly k vaření konzervační látky ani jiné dochucovací prostředky, základem našeho domácího jídla byla zelenina a maso od farmářů, domácí bujón a bylinky.
Vždycky nás zajímalo, co jíme, a chceme, aby to zajímalo i vás. Přejeme si, abyste jedli kvalitně, a tak vznikla tato restaurace.

Restaurant Lavande je restaurace s domácí kuchyní a přátelskou atmosférou, kde klademe důraz na kvalitu surovin i jejího zpracování.  Nepoužíváme konzervanty, základem jsou kvalitní suroviny. Zaměřujeme se na lehčí kuchyni, naše menu vychází z receptur především francouzské a italské kuchyně v moderním podání gastronomie. Při výběru jídel myslíme i na celiaky a vegetariány, aby se u jednoho stolu najedli všichni bez omezení.

Upřednostňujeme šetrnější způsoby přípravy masa metodou sous-vide, brasírováním či konfitováním. Nesmažíme, nepoužíváme mikrovlnnou troubu.

Na zdraví myslíme i při výběru nápojů, proto vyrábíme vlastní limonády, pouze z ovoce či bylinek, vaříme vlastní ovocný čaj a nabízíme pouze kvalitní nápoje od výrobců, kteří nepoužívají konzervanty a jiné přísady.

Speciality, které u nás vyrábíme, včetně bezlepkového chlebu (na objednání) a limonád, si můžete zakoupit i domů.

Přejeme si, abyste se u nás cítili příjemně a aby vám u nás chutnalo.

 

Ivana Kovářová a Jiřina Křížová

Lavande restaurant – Lidická 2, Praha 5, Anděl

 

 

 

Novinky

Žádné novinky nebyly zveřejněny